Yönetim Kadromuz

 • Suat Üstkan Suat Üstkan Finans Müdürü
  2005 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ile başladığı eğitimini Bilgisayar Teknolojileri bölümünü derece ile bitirerek sürdürdü. 2011 yılında yüksek lisansını Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ile tamamladı.

  İş yaşamına 0ve1’ de kıdemli yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmaya başladı, kariyerine Nexum’da Analyst olarak devam etti.

  Finans uygulamaları konusunda deneyim sahibi olan Suat Üstkan, kurumsal ölçekli projelerde analist olarak görev aldı.
  Erp, veri analiz ve iş zekası projelerinden keyif almakta olup, Mercedes-Benz Finansman, LG Türkiye, Tuvturk, TAV gibi müşterilerin kurumsal projelerinde başarılı görevler üstlendi.

  BT setöründeki profesyonel 6 yıllık tecrübesinin ardından, 2011 yılının sonunda ortakları ile beraber GT Bilişim’ i kurdu. Halen yönetim ve finans alanında çalışmalarına devam ediyor.

 • Adem Özoğul Adem Özoğul Operasyon Müdürü
  2002 yılında mezun olduğu Şişli Anadolu Lisesi'nin ardından Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

  2006 yılından itibaren 6 yıl süre 0ve1'de çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Bu süre içerisinde çok uluslu kurumsal portal uygulamalarında ve finans alanında  kıdemli analist programcı, proje yöneticisi, altyapı mimarlığı üstlenerek halen yaşamını sürdüren başarılı projelere ve altyapılara imza attı.

  Peppers & Rogers, Dubai Hükümeti, Tribal, Nielsen, Directcomm gibi firmaların kurumsal portal projelerinde alt yapı mimarlığı üstlenmiş ve uzun soluklu geliştirmelerde bulunmuştur.

  2011 yılının sonunda ortakları ile GT Bilişim' i kurmuştur.  

  Kurucu ortağı olduğu GT Bilişim bünyesinde, büyük ölçekli projeler, yeni teknoloji geliştirme ve Ar-Ge alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 • Tarık Özcan Tarık Özcan Ürün Müdürü
  2007 yılında Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun olduktan sonra, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi.

  0ve1, Ericsson Türkiye gibi firmalarda görev aldı.
  Bu süre zarfında çok uluslu operasyon yönetim sisteminde kapsamlı çapraz raporlama stratejileri geliştirdi. İş akışı uygulamalarında deneyim sahibidir.

  Kurumsal turizm ve seyahat yazılımları konusunda kendini geliştirerek, sektörün öncü programlarına imzasını attı. 

  2011 yılının sonunda ortakları ile beraber GT Bilişim' i kurdu. Turizm ve seyahat yazılımları konusundaki tecrübesi ile Ürün Geliştirme Müdürü olarak görevini sürdürmektedir.

l